Нова українська спільнота

НУС - рух прогресивно мислячих людей, які вірять в майбутнє України і займаються реалізацією української наднаціональної ідеї - ідеї мета-націі. Наш сайт є генератором цілей і смислів для майбутньої мета-цівілізаціі. Детальніше про проект тут:

Про НУС
  • All
  • Новини
  • Філософія
  • Психолінгвістика
  • Теперішнє

Мировое Древо

Несколько дней назад в информационном поле было создано медиасобытие конспирологического толка, которое стало хорошим поводом, чтобы поговорить о вещах важных и значимых, превосходящих и конспирологию, и..

Люди или человек?

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ИОАННА  Убить душу — это несравненно болѣе ужасно, чѣм погубить тѣло… В.Шмаков   Как известно, последняя книга Нового Завета в Библии «Откровение Иоанна Богослова» (или Апокалипсис, с др.-греч…

Закат Рыб

«Знаки и символы правят миром, а не слово и закон». Изречение, приписываемое Конфуцию. 2 тыс. лет назад мир вступил в астрологическую эпоху Рыб. Не случайно, символом..

Посланник

Пандемия коронавируса породила разноголосицу мнений относительно причин происходящего — от случайной мутации до начала биологической войны в рамках апокалиптической «битвы конца» противостояния старого и нового мировых..

У чому полягає українська національна ідея?

Територія України - прабатьківщина західноєвропейської, слов'янської, індоарійскої і багатьох інших, уже зниклих цивілізацій. Тут проходить межа між Сходом і Заходом, Азією та Європою, лісом і степом, морем і сушею, небом і землею. Цю межу ми бачимо на державному прапорі, і вона прописана в самій назві України у вигляді слова «край».

Історична місія України - виступати сполучною ланкою, посередником, фронтиром цивілізацій, а не окраїною чужих імперій або союзів. Бути українцем - значить перебувати на передньому краю, в авангарді прогресу, на межі можливостей.

Українці - прямі нащадки праслов'ян (аріїв), які говорили на загальній прамові - родоначальниці всіх сучасних мов індоєвропейської групи. Ця мова містила в собі найдавніші знання про устрій світу, що збереглися до наших днів у формі міфів і казок. Ми не пам'ятаємо більшості міфологічних сюжетів, але вони живуть в підсвідомості як родова пам'ять і продовжують впливати на наше життя. Очищаючи свою мову від пізніших нашарувань, ми можемо налагодити зв'язок з колективним безсвідомим і запустити процес духовного відродження українського народу.

В українській, російській та інших слов'янських мовах збереглося найбільше слів і коренів мови наших предків. Глибинні значення слів і принципи, за якими ми будуємо свою промову, визначають наш світогляд, культуру, відносини і побут незалежно від того, ким ми себе вважаємо і у що віримо на свідомому рівні. Хочемо ми того чи ні, але саме нам відведена роль зберігачів знання і просвітителів всього людства.

На території України Ю. Ларічевим був розшифрований польовий геном - універсальний рунічний код, в якому беруть початок ідеї і міфи, покладені в основу світових цивілізацій. Він читається тільки російською, українською та спорідненими з ними слов'янськими мовами. Польовий геном є інформаційною основою молекули ДНК і згорнутої моделлю матеріальної всесвіту. Його можна виразити трьома способами: замкнутої послідовністю з 24-х рун старшого Футарку, в формі 22 + 2 старших арканів Таро і у вигляді 44-х букв слов'янської азбуки. Слова і вирази, прописані в цьому коді, можуть впливати на колективне безсвідоме, формувати нові життєві установки і міняти долю нації.

Стратегічний мета-нарратив

Історія мета-нації: хто ми є, звідки походимо, чим живемо і куди йдемо

Минуле

Теперішнє

Майбутнє

Ви можете зробити пожертвування для нашої організації

Наша команда

На межі двох епох, на краю між Сходом і Заходом, на стику чотирьох цивілізацій пробуджується могутній потік – сила людей, що подолали труднощі і випробування заради перевтілення в мета-націю. Україна-Русь витягує з каменю свій меч, щоб вразити їм дракона роз’єднаності і ксенофобії, зруйнувати старий божевільний світ і побудувати з осколків розбитої їм космічної мрії про підкорення зірок щось зовсім інше. І поки за лісом помилок і оман, на горизонті освітленого місяцем нічного неба дозріває смутна перспектива просвітлення, наш ум народжує завтрашній день. Нація проходить через печеру мороку, брехні і невизначеності до свого духовного сонця, щоб нести його світло всьому людству. І ось в кінці шляху ми бачимо світанок. Річка безкрайньої України-Русі спрямовується в русло творчості. Новий час починається з короткого слова, що позначає рушійну силу і сенс нашого проекту – НУС.